UBEZPIECZ SIĘ !!!

29 stycznia 2016

W naszym biurze możecie Szanowni Państwo ubezpieczyć swoją osobę, bilet lotniczy, a także WAKACJE. Dzięki współpracy z wieloma ubezpieczycielami oferujemy:Ubezpieczenie Kosztów Leczenia ( KL), Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) na osobę – Ubezpieczenie dzięki któremu będziecie Państwo czuli się bezpieczniej za granicą. To oznacza spokojną pracę, spokojne leżakowanie oraz zwiedzanie w różnych zakątkach świata. Możliwość ubezpieczenia się od 1 dni do 365 dni. Dzięki temu pakietowi nie grozi wysoki koszt hospitalizacji, czy skorzystanie z opieki ( porady) lekarza.

 

Ubezpieczenie Biletu Lotniczego – Planujesz podróż ale nie jesteś pewien czy polecisz ? Możesz zakupić ubezpieczenie od anulacji biletu. Nagłe zachorowanie ( śmierć) osoby posiadającej bilet lub osoby bliskiej, czy też utrata pracy  –  i co robić kiedy bilet może kosztować nawet kilka tysięcy złotych ? Taka usługa oznacza możliwość zwrócenia biletu z możliwością odzyskania całej wpłaconej kwoty nawet w dniu wylotu.

 

Koszty rezygnacji i przerwania podróży – Kupiłeś wymarzone wczasy dla siebie i rodziny, pakowanie, myślenie o leżakowaniu na plaży…a nagle dostajesz grypy kilka dni przed wylotem. Żona ( mąż ) nie zostawi drugiej osoby w potrzebie – decyzja nie lecimy. Przepadają nasze pieniądze, marzenia, a co gorsze znika uśmiech dziecka…ALE dzięki ubezpieczeniu możesz się zabezpieczyć przed taką ewentualnością. Choroba członka rodziny, współtowarzysza podróży, utrata pracy to tylko nie które powody kiedy usługa działa. Dostaniesz zwrot kwoty wpłaconej na wczasy ,którą możesz wydać na następną podróż. Z takim ubezpieczeniem możesz spać SPOKOJNIE.

Zapraszamy po zakup biletów oraz wczasów do naszego biura, a na pewno dostaniesz propozycję ubezpieczenia się

Dzwoń: 83 343 59 27, 25 797 22 34

Pisz: juventurbp@onet.pl

Przyjdź: ul. Budkiewicza 1, 21-500 Biała Podlaska; ul. Kozia 3a, 21-400 Łuków